Вокально-хореографічний колектив „Glöcklein“

Розгорнути рубрикатор

Німецький вокально-хореографічний колектив „Glöcklein“ існує з 2008 року. Він був створений на основі Кіровоградського обласного німецького центру «Розвиток». В колективі займаються діти віком від 7 до 20 років. Всі учасники добре володіють німецькою мовою, вивчають її за програмою ÖSD та мають міжнародні дипломи різних рівнів, аж до рівня С1. Багато учасників, які виросли у колективі, на даний момент самі працюють молодшими творчими керівниками та викладачами в німецькому центрі.

Вперше колектив проявив себе на фестивалі у Феодосії, який був організований Асоціацією німців України, і саме участь у цьому фестивалі дала поштовх для подальшої успішної роботи творчого колективу. На сьогодні „Glöcklein“ є Лауреатом перших ступенів Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів, а також візитною карткою розвитку етнополітики у Кіровоградській області.

У період з 2008 по 2016 рік ансамбль неодноразово ставав Лауреатом першого та другого ступенів Міжнародного конкурсу «Всі ми діти твої, Україно» в місті Одесі, де з гордістю представляв німецьку культуру. У 2016 році на Міжнародному конкурсі «Зірки на хвилях» в Сарафово, Болгарії колектив отримав два перших місця у номінації «Вокал» та перше місце у номінації «Фольклор». Окрім цього, головний приз «Гран Прі Конкурсу» фестивалю у номінації «Сольний вокал» отримав соліст гурту Владислав Кашпуренко, фіналіст міжнародного телешоу «Голос Країни», етнічний німець.

У 2016 році «Гльокляйн» був організатором Всеукраїнського фестивалю «Україна-Німеччина: діалог культур», що проводився в одному з найстаріших та найкрасивіших театрів України – театрі ім. Кропивницького.

Репертуар колективу складається з сучасних, естрадних та народних пісень на російській, німецькій, українській, англійській та словацькій мовах.

Керівник: Ващук Руслана

+38 095 232 44 16

ruslana.kirov@mail.ru

×