Хор „Singende Herzen“

Розгорнути рубрикатор

У 2001 році в місті Мукачево Закарпатської області був заснований німецький дівочий хор духовного та класичного співу «Singende Herzen». Ідея створення належить керівнику німецького товариства «Паланок» Магдалині Гудак та німецькому пастору Буркгарду Ногга. Хор існує вже більше 15 років та складається із 20 дівчат віком від 10 до 18 років.

«Singende Herzen» часто беруть участь у різноманітних міжнародних конкурсах і вже встигли отримати визнання закордоном. У 2012 році вони посіли третє місце в міжнародному хоровому конкурсі імені Ф.Шуберта у Відні, де були представлені 30 хорових ансамблів з 20 країн. У 2013 році «Singende Herzen» стали лауреатами у міжнародному фестивалі «Кантус Салісбургенсіс» в місті Зальцбург, Австрія. Наступні нагороди хор отримав на фестивалі «Lembergfest» у Львові, а також в різних містах Німеччини. Останню перемогу «Singende Herzen» здобули в міжнародному конкурсі мистецтв «Закарпатський Едельвейс 2106».

Репертуар хору складається з музичних творів Моцарта, Шуберта, Штрауса, Баха, а також німецьких та українських народних пісень. Варто зазначити, що учасники хору співають не лише українською та німецькою мовами, а також латинською. Більша частина музичних творів супроводжуються грою на фортепіано або органі.

Дивовижне звучання ніжних дівочих голосів жодного не залишить байдужим і занурить слухачів у неймовірний світ музичного мистецтва.

Керівник: Магдаліна Гудак

+38 066 763 98 77

×