Pracht-Ensemble

Розгорнути рубрикатор

„Pracht-Ensemble“  – колектив, що динамічно розвивається і спеціалізується на виконанні старовинної музики на автентичних музичних інструментах.

Ансамбль був заснований у 2014 році клавесиністом і композитором Андрієм Прахтом.

Склад ансамблю:

  • Андрій Прахт – соліст-клавесиніст Львівського будинку органної та камерної музики, художній керівник „Pracht-Ensemble“;
  • Олена Ріхтер – викладач сольного співу Південноукраїнського державного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського, солістка Одеської філармонії, сопрано;
  • Наталя Скрябіна  – викладач-методист Київського початково-навчального закладу естетичного виховання дітей, започаткувала освіту в Україні по класу мандоліни, грає на мандоліні та гітарі.

Андрій Прахт та Олена Ріхтер походять із сімей етнічних німців і є членами Одеського обласного німецького національно-культурного товариства „Відергебурт“.

„Pracht-Ensemble“ співпрацює з багатьма філармоніями і концертними майданчиками в Україні та закордоном. Члени колективу є лауреатами багатьох конкурсів та учасниками міжнародних фестивалів. Значну увагу „Pracht-Ensemble“ приділяє пошуку забутих шедеврів, а також виконує музику сучасних композиторів.

Завдяки Одеському обласному німецькому національно-культурному товариству „Відергебурт“ і фонду „Авангард“ колектив готує нові проекти, метою яких є популяризація ідей гуманізму великих німецьких композиторів.

„Pracht-Ensemble“ – часто запрошуваний гість у навчально-освітніх закладах, оскільки пріоритетним напрямком його роботи є просвітницьке виховання молоді.

×