Мобільна виставка

У 2016 році був підготовлений унікальний науковий проект, який презентує широкому загалу історію німців України. Це – мобільна виставка «Німці в Україні: історія і культура», яка систематизує історичну інформацію про німців України. Впорядковані за темами, ці дані представлені на стендах німецькою та українською мовами і проілюстровані картами, документами, фотографіями і статистикою.

Автор концепції і текстів – доктор Альфред Айсфельд, німецький історик. Доктор Альфред Айсфельд є експертом з історії та культури німців у Російській імперії, Радянському Союзі та країнах СНД, а також автором численних наукових праць.

Брошура: завантажити

Рада німців України підготувала унікальну мобільну виставку «Німці в Україні: історія і культура», яка систематизує історичну інформацію про німецьку меншину України. Впорядковані за темами, ці дані представлені у додатку німецькою та українською мовами і проілюстровані картами, документами, фотографіями і статистикою.

Автор концепції і текстів – доктор Альфред Айсфельд, експерт з історії та культури німців у Російській імперії, Радянському Союзі та на пострадянському просторі.

Мобільний додаток ви можете безкоштовно завантажити в App Store або Google Play. Після встановлення програми додаток працює також у режимі offline.

Im App Store

Bei Google Play

 

×