Заходи

Молодіжний проект «Створюємо майбутнє – зміцнюємо довіру»

Молодіжний проект «Створюємо майбутнє – зміцнюємо довіру»

Рада німців України разом з німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH реалізовує міжнародний молодіжний проект «Створюємо майбутнє – зміцнюємо довіру: молодіжна співпраця у країнах Східного партнерства». За замовленням Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина проект підтримує талановиту молодь з країн Східного партнерства та сприяє міжнародному взаєморозумінню на цивільно-суспільному рівні.

Метою проекту є ініціювання міжкультурного діалогу молодими представниками громадських організацій країн Східного партнерства: України, Білорусі, Молдови, Грузії та Німеччини. Створення майданчика для міжрегіонального обміну думками, ідеями та підтримки кращих талантів. Мультиплікація напрацювань шляхом створення міжрегіональної мережі активної молоді.

У рамках проекту передбачені наступні заходи:

  • Форум «Майстерня майбутнього» в столиці України 25-26.09.2015 р. за участі активної молоді з 4-х країн Східного партнерства, провідних політиків, журналістів та громадських діячів. Протягом заходу учасники напрацюють спільний план дій оформлений резолюцією. Заявки на участь у Форумі приймаються до 15.09.2015 р. в online-режимі http://youthcooperation.org/forum/ .
  • Два освітніх воркшопа (27-29.09.2015 р. в Києві та 23-26.10.2015 р. в Тернополі), які дадуть можливість 30 учасникам Форуму  «Майстерня майбутнього» - переможцям конкурсного відбору, поглибити свої знання з проектного менеджменту, лобіювання, лідерства та комунікації.
  • Міжкультурний творчий конкурс німецькою мовою. Творчі роботи приймаються з 01.09. до 30.09.2015р. (див. додаток 1).
  • Виступ німецькомовного молодіжного аматорського театру з Чернівців.

Найкращі учасники Форуму та переможці міжкультурного конкурсу творів приймуть участь в освітній поїздці у Німеччину.

Всі витрати учасників проекту (проїзд, проживання, харчування) бере на себе приймаюча сторона. 

З детальною інформацією про всі заходи у рамках проекту «Створюємо майбутнє – зміцнюємо довіру» Ви можете ознайомитися на сайті: http://youthcooperation.org/  .

Контактні дані:
Тел. +38 (044) 288 32 40, моб. +38 050 811 5607, ел.адреса: youthcooperation2015@gmail.com
Контактні особи: Володимир Лейсле, Тетяна Загоровець 

Дата: 25.09.2015 Автор: Бюро СНУ