Ресурси для вивчення німецької мови

Сайти для вивчення німецької мови

Короткі репортажні ролики, документальні фільми німецькою мовою з українськими субтитрами.
RDU Deutsch – спецпроєкт Ради німців України, спрямований на активне вивчення німецької мови за допомогою відеоуроків. Ці уроки (для рівнів A1-B1), що їх проводять німецькою носії мови, присвячені здебільшого повсякденним темам.
Ресурс dw.com містить курси німецької мови різних рівнів – від елементарного рівня володіння до компетентного знання мови, що розвивають навички читання, письма, знання граматики і вимову.
Хочете дізнатися, який словниковий запас знадобиться вам для отримання мовного сертифікату В1? Цей список слів слугуватиме водночас навчальним посібником і довідником для усіх зацікавлених. Словник пропонує огляд вимог до даного рівня і необхідних для здачі іспиту В1 лексичних знань. Його можно використовувати також для вправляння і закріплення лексики.
У медіатеці ви знайдете відеоподкасти федеральної канцлерки Німеччини Ангели Меркель. Усі відео супроводжують субтитри, а також дублюють аудіо- й текстові версії. Чудова можливість поповнити словниковий запас і залишатися в курсі політичного життя країни.
Головне завдання сайту – самостійна підготовка до здачі мовного іспиту TestDAF. Та все ж кожен, хто вивчає німецьку мову, може знайти тут корисні вправи з граматики.
Мобільний додаток Duolingo (для IOS та Android) чудово підійде для тих, хто тільки почав вивчати мову.
Сучасні німецькі серіали і фільми з телевізійної програми мовою оригіналу, які можна дивитися онлайн.
Цей сайт надає змогу вивчати мову за улюбленими піснями. Вам необхідно вибрати виконавця і композицію, вказати рівень володіння мовою і старанно слухати, намагаючись заповнити прогалини в тексті.
Блог англійською мовою для тих, хто почав вивчати німецьку. Багато посилань на інші ресурси, а також вправи на засвоєння нової лексики.
Youtube-канал „Hallo Deutschschule“ допоможе легко та весело пройти рівні А1 та А2. Тут ви знайдете пояснення лексики з повсякденних ситуацій та найкорисніші граматичні структури!
Youtube-канал „Easy German“ містить відео для всіх рівнів – від А1 до С2. Це відеопроєкт, що допомагає людям вивчати німецьку за допомогою автентичних інтерв'ю на вулиці та водночас розкриває вуличну культуру Німеччини. Усі епізоди – німецькою мовою з німецькими й англійськими субтитрами.
Добре володієте німецькою, але не знаєте, де знайти нову корисну лексику? Онлайн-газета „Zeit online“ стане в пригоді усім, хто вивчає німецьку мову, адже вся інформація ретельно дібрана, а добре стуктуровані тексти не містять жодних орфографічних і граматичних помилок.
Ще один ресурс з новою лексикою – добірка з 25 блогів на різні теми. Будьте уважні: деякі мовні конструкції можуть бути розмовні або притаманні окремим регіонам Німеччини.
Тут ви зможете знайти силу-силенну онлайн- та аудіоуроків, добірки відео, тести в ігровій формі, багатомовні форуми для обміну знаннями в процесі вивчення мови...Загалом, усе, що допоможе вивчати німецьку весело й урізноманітнить ваші уроки.
„Deutsch für Dich“ від Goethe-Institut! Вивчаймо німецьку безкоштовно разом: шукайте навчальні матеріали за рівнем володіння мовою і темами та додавайте їх у власний список. На форумі ви знайдете поради щодо навчального процесу і зможете поділитися ними з іншими користувачами.
Дуже популярне в Німеччині молодіжне радіо з актуальними хітами з усієї Європи, а також багато сучасної розмовної німецької.

Подкасты

Подкаст „Angela Merkel − die Kanzlerin direkt“ содержит еженедельные выпуски в аудио- и видеоформате. Подкаст можно просматривать как видеопоток непосредственно в веб-браузере или слушать его как аудио. Подкаст канцлера – это, собственно говоря, короткий видеоролик длиной от двух до четырех минут. Ежегодно публикуется 40 эпизодов.
Загрузите 138.83 миллионов бесплатных аудио- и видеофайлов, прослушайте их онлайн или подпишитесь на подкаст. В крупнейшем в Европе каталоге подкастов Вы найдете MP3, аудиокниги и видео для загрузки. Легально и бесплатно. Предложение варьируется от актуальных видеозаписей всех общественных вещателей, таких как ARD, ZDF или Deutschlandradio, до великих произведений частных лиц.
Что значит „einen Korb kriegen“ и почему „geht Liebe durch den Magen“? Подкаст „Das sagt man so!“ представляет часто используемые немецкие выражения и пословицы и объясняет контекст, в котором они используются. С помощью интерактивных упражнений Вы можете проверить, правильно ли все поняли.

Приложения

Учебное приключение, которое помещается в Ваш карман и гарантирует Вам полезные, а также реальные языковые навыки. Мобильное приложение точно должно содержит что-то для вас: от местных диалектов к разговорам и грамматическим упражнениям, с более чем 20.000 видео от местных жителей и новых чат-ботов. Вы можете стать языковым героем с более чем 200 курсами с богатым учебным контентом, созданным специалистами по лингвистике.
Обучение с Duolingo является интересным и увлекательным. Вы можете собирать баллы за правильные ответы, соревноваться с ограничением во времени и достигать новых уровней. Эти небольшие занятия доказали свою эффективность. Каждый урок включает несколько упражнений на произношение, слушание, перевод и выбор ответа. Если Вы ответили на вопрос неправильно, мобильное приложение может немедленно исправить Вас.
„Lernabenteuer Deutsch – Das Geheimnis der Himmelsscheibe“ – это „серьезная игра“ для немецкого как иностранного языка с уровня A2. Игра доставляет удовольствие и учит немецкому языку, при этом закрепляя имеющиеся знания. Приложение „Lernabenteuer Deutsch – ein rätselhafter Auftrag“ – это захватывающее уголовное дело, которое может быть решено только тогда, когда игроки изучат важную лексику немецкого для профессии.