Podcast Deutsch im Alltag

«Німецька мова в повсякденному житті»

Подкаст від культурного менеджера ifa Юлії Шульц

В цьому подкасті, як випливає із самої його назви, мова йде про німецьку мову в повсякденному житті, тобто про розмовну німецьку мову, яку ви можете почути на вулиці в Німеччині.

Я працювала два роки вчителем німецької мови як іноземної і знаю, що розмовну німецьку мову не завжди легко зрозуміти. Тому я записую для вас цей подкаст. Раз на тиждень, в коротких випусках, я розповідатиму про розмовну німецьку мову і цілком повсякденні теми. Прослуховуючи подкаст, ви зможете легко вдосконалити свої навички аудіювання та словниковий запас.

Додатково до подкастів надана розшифровка кожного запису, тобто письмова версія розмовного тексту, яку ви можете знайти тут. Розшифровка повинна допомогти вам максимально ефективно використовувати подкаст. Так ви можете побачити також написання слів та перекласти для себе нову лексику.

Якщо у вас є ідеї чи пропозиції щодо тем, які мені варто підготувати для вас, будь ласка, напишіть мені в коментарях. Я спробую тоді висвітлити ці теми. А зараз: приємного прослуховування!

Випуск 01 (слухати)    Текстова версія випуску 01 (завантажити)   Jugendsprache

Випуск 02 (слухати)    Текстова версія випуску 02 (завантажити)   Die Corona-Krise

Випуск 03 (слухати)    Текстова версія випуску 03 (завантажити)  Unterschiede und Gemeinsamkeiten zwischen Kiew und Berlin

Випуск 04 (слухати)    Текстова версія випуску 04 (завантажити)   Fünf typische Fehler

Випуск 05 (слухати)    Текстова версія випуску 05 (завантажити)   Tugenden und Sprichwörter

Випуск 06 (слухати)    Текстова версія випуску 06 (завантажити)   Duzen oder Siezen?

Випуск 07 (слухати)    Текстова версія випуску 07 (завантажити)  Wörter und Begriffe der Umgangssprache