Моніторинг

За бажанням Замовника, Міністерства внутрішніх справ Німеччини (BMI), і за підтримки Ради німців України та всіх партнерських організацій етнічних німців України з 2010 року реалізується система моніторингу в Програмі з підтримки етнічних німців України.

Моніторинг є складовою частиною договору фінансування між грантодавцем (GIZ) та грантоотримувачем (РНУ / БФ «Товариство Розвитку»).

Система моніторингу в Україні була розроблена у 2010-2011 рр. спільними зусиллями робочої групи, до складу якої входили представники РНУ, співробітники GIZ та БФ «Товариство Розвитку», керівники регіонально-інформаційних центрів (РІЦ) і німецьких громадських організацій України, а також залучені експерти GIZ з Німеччини. В рамках робочих нарад були розроблені цілі компонентів Програми (етнокультурна робота, молодіжна робота, самоорганізація, підтримка авангарду, соціальна робота) та індикатори до них.

Також за підсумками нарад було створено два робочих органи в системі моніторингу впливу:

  • група управління, що складається з представників РНУ, БФ і GIZ - управлінський рівень (оцінка результатів, підготовка необхідної документації, підготовка та затвердження звітів, розроблення пропозицій для реалізації Програми);
  • моніторинг-пункт в Одесі - оперативний рівень (збір та аналіз даних шляхом щорічного опитування і опрацювання творчих звітів з заходів, підготовка пропозицій та тез для річної звітності перед Замовником, участь у підготовці та проведенні моніторингу процесу, проведення додаткових опитувань і збору інформації).

Контакти:
Адреса моніторинг-пункту в Одесі:
вул. Катерининська 1/5, м. Одеса, 65026, Україна
тел: +38 (048) 777 11 45; факс: +38 (048) 234 82 46
E-Mail: Monitoring_od@deutsche.in.ua