Східне партнерство

Програма «Розбудова співпраці з громадянським суспільством у країнах Східного партнерства і Росії» дає можливість організаціям громадянського суспільства і їх членам сприймати свою роль як важливих партнерів в діяльності держави. Країнами Східного партнерства є Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Республіка Молдова й Україна.

Оскільки Україна перебуває наразі у конфліктному становищі, Федеральний Уряд намагатиметься і в 2017 році робити свій внесок у політичну та суспільну стабілізацію цієї країни зокрема. Фінансування можуть отримати ті проекти, які поставили перед собою мету, підтримати трансформаційні процеси шляхом співпраці німецького громадянського суспільства з громадянськими суспільствами у зазначених країнах. Спектр заходів охоплює наступні сфери: ЗМІ, науку, освіту, культуру, мову і роботу з молоддю.

Цілі фінансування:

  1. «Зміцнення плюралізму» – побудова і розбудова розмаїття інформацій, думок і медіа.
  2. «Поширення цінностей» – зміцнення цінностей через діалог громадянського суспільства і культурно-політичних заходів.
  3. «Надання перспективи молодим людям» – заходи академічної, професійної та суспільно-політичної освіти і підвищення кваліфікації.
  4. «Сприяння діалогу і порозумінню» – відновлення довіри, втраченої через територіальні конфлікти.

Проекти можуть отримати підтримку, якщо вони будуть проводитися у Німеччині, у Росії чи у країнах Східного партнерства.

До потенційних кандидатів належать ЗМІ, спілки, фонди (політичні в тому числі), вищі навчальні заклади, об'єднання молоді, культурні діячі та інші неурядові організації.

Проекти повинні бути завершені протягом 2017 року.

Детальніша інформація доступна за посиланням.

 

Конкурс Грантів 2017

Конкурс Грантів 2017

9 лютого 2017

Термін подачі заявок: до 01.03.2017