Східне партнерство

Програма «Розбудова співпраці з громадянським суспільством у країнах Східного партнерства і Росії» дає можливість організаціям громадянського суспільства і їх членам сприймати свою роль як важливих партнерів в діяльності держави. Країнами Східного партнерства є Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Республіка Молдова й Україна.

Оскільки Україна перебуває наразі у конфліктному становищі, Федеральний Уряд намагатиметься і в 2018 році робити свій внесок у політичну та суспільну стабілізацію цієї країни зокрема. Фінансування можуть отримати ті проекти, які поставили перед собою мету, підтримати трансформаційні процеси шляхом співпраці німецького громадянського суспільства з громадянськими суспільствами у зазначених країнах. Спектр заходів охоплює наступні сфери: ЗМІ, науку, освіту, культуру, мову і роботу з молоддю.

Цілі фінансування:

  1. «Зміцнення плюралізму» – побудова і розбудова розмаїття інформацій, думок і медіа.
  2. «Поширення цінностей» – зміцнення цінностей через діалог громадянського суспільства і культурно-політичних заходів.
  3. «Надання перспективи молодим людям» – заходи академічної, професійної та суспільно-політичної освіти і підвищення кваліфікації.
  4. «Сприяння діалогу і порозумінню» – відновлення довіри, втраченої через територіальні конфлікти.

Проекти можуть отримати підтримку, якщо вони будуть проводитися у Німеччині, у Росії чи у країнах Східного партнерства.

До потенційних кандидатів належать ЗМІ, спілки, фонди (політичні в тому числі), вищі навчальні заклади, об'єднання молоді, культурні діячі та інші неурядові організації.

 

Нові терміни подання заявки ще невідомі, але ви можете побачити приблизні дати:

Зверніть увагу, що термін подачі планів проекту на фінансування 2019 року закінчується у грудня 2018 року.  Проекти повинні бути завершені протягом 2019 року.

Детальніша інформація доступна за посиланням.