NAKOPA

NAKOPA – Довготривалий розвиток спільнот через партнерські проекти

В 2016 році німецькі спільноти в межах SKEW-проекту «Тривалий розвиток громад через партнерські проекти» - NAKOPA з коштів Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку можуть подати заявку на грант для проектів в галузі розвитку, які розробляються в контексті партнерських відносин з країнами з перехідною економікою. Пропозиція дійсна для всіх спільнот, які мають партнерські відносини зі спільнотами країн, що розвиваються (Албанія, Боснія і Герцоговина, Косово, Македонія, Молдова, Чорногорія, Сербія, Туреччина, Палестинські регіони, Україна, Білорусь).

Проекти заявників будуть підтримуватися, якщо мета проекту чітко визначена і може бути досягнута в даних фінансових і часових рамках. Проект повинен бути присвячений одній з таких тем: тривале життєве забезпечення, хороше місцеве самоврядування або захист від атмосферного впливу та адаптація до зміни клімату. Особлива увага приділяється проектам з наступними тематиками: біженці, причини біженства, міграція та розвиток на місцевому рівні, чесна торгівля.

Сума гранту становить від 20 000 до 500 000 євро. Проекти мають розпочатися в 2016 році і тривати не більше трьох років, у випадку недосвідченого партнерства – не більше 12 місяців.

Німецькі спільноти можуть висловити свою зацікавленість не пізніше п'ятниці 29 січня 2016 року за допомогою електронної пошти і додатково надіслати лист поштою. Проектні заявки можуть бути представлені не пізніше п'ятниці 29 квітня 2016 року. Початок проекту: вересень 2016. Документи надсилати за адресою:

Engagement Global gGmbh/Servicestelle Kommunen in der einen Welt z.Hd. Frau Dr. Britta Milimo Tulpenfeld 753113 Bonn. Tel: 0228-20717 – 410/334.

E-Mail: nakopa@engagement-global.de

Одноденні семінари щодо подачі заявок: 12.02.2016 в Берліні, 15.02.2016 в Бонні. Попередня реєстрація буде доцільною.

Більш детальна інформація тут.