Соціальна робота

Підсумки соціальної роботи за 2015 рік

Основні результати напрямку "Соціальна робота" у 2015 році

У 2015 році виник такий важливий проект, як «Школа третього віку». Сьогодні по всій Україні діє 10 шкіл третього віку. Завдяки спільній роботі Ангеліни Шардт та Благодійного Фонду «Товариство Розвитку» концепція школи третього віку отримує визнання у суспільстві.

В рамках проекту «Зимова допомога» було роздано більш ніж 2200 пакетів продуктів харчування.

Наступний важливий момент соціальної роботи стосується реабілітаційно-оздоровчого відпочинку для дітей, підлітків, дорослих та людей похилого віку. Минулого року спільними зусиллями Ангеліни Шардт та Андрія Фукса було проведено два великих реабілітаційних проекти для етнічних німців Донецької та Луганської областей. Загалом на оздоровлюючий відпочинок до санаторію «Інгул» Миколаївської області та санаторію «Березівські мінеральні води» Харківської області було прийнято 160 чоловік. Етнокультурним компонентом була німецька мова. Окрім цього, в Одесі був організований оздоровчий відпочинок в рамках соціального проекту «Оздоровлення дітей-інвалідів з батьками».

Також проводились чисельні свята, такі як Різдво, Пасха, День пам’яті, День матері.

Соціальна допомога для студентів та людей, що потребують медичного лікування, зросла з 1700 гривень до 1900. Приблизно 134 людини отримали нецільову благодійну допомогу.

Дата: 04.05.2016 Автор: Бюро СНУ